top of page

שם: נעמי מילר

סיבת הפנייה לטיפול: כאבים באגן שמאל.

 

נדב אמן החקירה הגופנית. הטיפול שלו מחפש, חוקר, מוצא את מקור הבעייה. מגע בטוח ותומך, מרפא ומנחם. הטיפולים שלו ממכרים. אין כמוהו ואני בוגרת (גם עקב גילי) של מאות שעות עיסוי. סומכת עליו מאד. על תוותרו.

שם: יהודה י

סיבת הפנייה לטיפול: כאבים בשכמה.

 

נדב בנאדם נעים, שעוד לפני המגע הוא כבר מרגיע את השרירים. אחרי הטיפול הראשון אצל נדב, כבר הרגשתי הקלה, ואחרי כמה ימים הכאב עבר. נדב יודע להגיע למקור הכאב, לשאול את השאלות הנכונות ולעשות את הקסם שלו

פשוט ואווו. נדב מעסה תותח. סופר מקצועי. קשוב. בעל מגע נעים, חם ומיומן. כל פעם שאני מגיעה עם כאב הוא יודע לשים את האצבע בדיוק על הנקודה ולתקן אותה. זוג ידיים מוכשרות. לא מומלץ- חובה!

לירון נ.

בקצרה- נדב פתר לי כאב של חצי שנה בזרוע בטיפול אחד.

באריכות- נדב נועד להיות מטפל במגע. המגע הראשוני שלו כל כך עוטף שלשחרר על מיטת הטיפול זה כבר מאד קל... אני מטפלת בעצמי, וככזו, קשה להפקיד את הגוף שלי בידי מישהו אחר. אני בוחנת כל מהלך וכל טכניקה שעוברת על הגוף שלי, והחלק הכי קשה זה לשחרר ולאפשר למטפל לעשות את העבודה.

נדב בורך בידיים ובמבנה גוף שתומכים בטיפול וכן בידיעת הגוף והשרירים בו, הוא משלב בין טכניקות שלמד והתחושה היא הוליסטית ונכונה לגוף. אחרי סשן אחד בלבד, בו טיפל בי במסירות אין קץ ורגישות רבה, ישנתי הכי טוב מזו תקופה ארוכה, הכאב בזרוע שלי כמעט ולא היה והרגשתי איך אט אט החיוניות שבה אל גופי וליבי.

לטיפול עצמי - נדב הוא האיש שלך... באמת.

נעה כהן

נדב הוא מעסה מקצועי ששינה לי את החיים מ״ללא חיים״ ל״איכות חיים״. הגעתי אליו אחרי תאונת דרכים קשה עם רשימת בעיות (קושי בהליכה, בעיות גב ועוד). מבחינה נפשית התקשתי אפילו להרשות למישהו לגעת לי ברגל הפצועה. כמה שמחה הייתי כשגיליתי מהטיפול הראשון שנדב קשוב, סבלני ולא מוותר עלי בגלל מורכבות המצב!

כבר קרוב לשנתיים אני הלקוחה הקבועה של נדב וממליצה עליו בלב שלם: נדב יודע להתאים טכניקות עיסוי כהשמצב בגוף משתנה עם הזמן, יש לו הסתכלות הוליסטית על הטיפול, הוא כל הזמן לומד עוד. נדב יודע ליצור אווירה של אמון ונוחות וגם לתת טיפים חשובים לשמירה על בריאות. נדב, תודה לך על רגשה של עננים בכל פעם, על נתינה ועל זה שאתה אדם כל כך מכיל.

אניה ס.

ליאור שילן

נדב מעסה בחסד, עם ידיים של בעל מלאכה. כבר מהרגע הראשון מרגישים איתו בנוח, מטפל בהתמסרות ובקשב מלא ומכיל. מחכה לפעם הבאה

נדב מטפל קשוב ונעים, תמיד שואל ובודק,

טיפול מאוד ייחודי ויסודי - בטיפול אחד הצליח להקל על כאב של תקופה ארוכה. מומלץ בחום

עדי בוסקילה

שם: מתן

סיבת הפנייה לטיפול: כאב כרוני בשכמה

 

פניתי לנדב אחרי תקופה ארוכה של כאבים בשכמה ובכתפיים. דרך אבחון, הקשבה ועבודה הגענו למקום שבו הבנתי הרבה יותר את מקור הכאב וגם העיסוי והעבודה של נדב הפחיתו בצורה ניכרת את העומס על האזור. שמח מאוד להמליץ על נדב (:

שם: ברק ניסן

סיבת הפנייה לטיפול: כאבי גב תחתון יומיומיים

הגעתי לנדב עם גב שכואב מדי יום ותחושה שאין מה לעשות בנידון. התחלנו סדרת טיפולים ואבחונים עד אשר הצלחנו לזהות כמה גורמים משמעותיים לכאב הגב שכל יום היה חוזר. נדב נתן לי תרגילים שמתאימים לי ותמיד עבד איתי בקצב שלי, היום אני יכול להגיד שחל שיפור משמעותי ואמיתי במצבי. כאבי הגב שלי נהיו הרבה יותר נדירים, המודעות שלי לגורמים של כאבי הגב נהייתה איכותית יותר והיכולת שלי להגיב לכאבי גב עם תרגול או תנועה מסוימת שלמדתי מנדב שמו אותי במקום אחר לגמרי ולטובה כמובן.

שם: אלעד

סיבת הפנייה לטיפול: כאבים בגב תחתון ועליון

 

מת על נדב, ממליץ עליו בחום לכולם. נדב עוזר לי להחלים מהר יותר כל פעם שאני עם כאבים. אני מת על שיטות העבודה שלו, ועל איך שהוא לא מפסיק ללמוד ולשלב שיטות חדשות בטיפולים שלנו. וברמה האישית הוא מקסים וקשוב ובאמת פשוט תותח!

ממליצה בחום!!! לנדב יש ידיים מרפאות ללא ספק!!!

הייתי אצל אין סוף מטפלים ומעולם לא קיבלתי טיפול כל כך מדוייק, בעוצמה המתאימה ביותר, ובקצב הנכון!

הטיפול מרגיע, משחרר ומכיל

ובעיקר משאיר טעם של עוד

מחכה כבר לפעם הבאה !!

אפרת גורדין

מטפל תותח,

הכי טוב שאני מכירה⁦.

ממליצה בחום⁦⁩

יוליה אדמוב

פתיחה

 

רוצים שנדבר ונכיר?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

bottom of page